2019/06/17

17.jūnijā LIA piedalīsies EDSO Parlamentārās asamblejas Ziemeļvalstu un Baltijas valstu delegāciju sanāksmē

17.jūnijā LIA piedalīsies EDSO Parlamentārās asamblejas Ziemeļvalstu un Baltijas valstu delegāciju sanāksmē

Latvijas Interneta asociācijas valdes priekšsēdētāja Ina Gudele š.g. 17.jūnijā piedalīsies EDSO Parlamentārās asamblejas Ziemeļvalstu un Baltijas valstu (NB8) delegāciju sanāksmē un diskusijā par drošību interneta vidē. Prezentācija pieejama šeit >>>

Lai spriestu par aktuālajiem drošības izaicinājumiem mūsu reģionā un Eiropā kopumā, Saeimā pirmdien, 17.jūnijā, pulcēsies Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) Parlamentārās asamblejas (PA) Ziemeļvalstu un Baltijas valstu (NB8) delegāciju vadītāji un parlamentārieši.

Parlamentāriešu sanāksmē paredzēts apspriest arī tādus jautājumus kā valstu aizsardzības psiholoģiskā dimensija, drošība interneta vidē, enerģētikas drošība un cilvēktirdzniecība. Tāpat klātesošie pārrunās gatavošanos gaidāmajai EDSO PA sesijai, kas notiks no 4. līdz 8.jūlijam Luksemburgā.

EDSO PA apvieno parlamentāriešus no 57 EDSO dalībvalstīm. Tā pulcējas vairākas reizes gadā, lai apspriestu plašu jautājumu loku, kas attiecas uz EDSO galamērķa sasniegšanu - drošības garantēšanu visā EDSO reģionā.

 

Up