Piesakies un kļūsti par latviešu valodas videi draudzīgu uzņēmumu

Valsts valodas centrs sadarbībā ar uzņēmējus pārstāvošajām organizācijām jau ceturto reizi rīko akciju „Latviešu valodai draudzīga vide”.

Akcijas mērķis ir saliedēt Latvijas sabiedrību un kopt latviešu valodu.

Latvijas Interneta asociācija kā šīs akcijas atbalstītājs aicina savus biedrus pieteikt sevi akcijai paši vai arī ar asociācijas starpniecību.

Pieteikties akcijai iespējams līdz š.g. 31.jūlijam:

Detalizēta informācija par akciju un tās nolikums pieejams ŠEIT

Akcijai „Latviešu valodai draudzīga vide” pieteiktos pretendentus izvērtēs Valsts valodas centra ekspertu komisija, balstoties uz valsts valodas vecāko inspektoru sastādītajiem pārbaudes aktiem un pretendentu darbības vērtēšanas anketā ietvertajiem kritērijiem, kas skar valsts valodas lietojumu gan no uzņēmumu darbinieku puses, gan uzņēmuma publiski sniegtajā informācijā.

Akcijas svinīgais noslēgums un latviešu valodas videi draudzīgāko uzņēmumu apbalvošana notiks Latvijas valsts proklamēšanas dienas svētku periodā novembrī, piedaloties tieslietu ministram, Valsts valodas centra vadībai un nozaru uzņēmēju organizāciju pārstāvjiem.

Akciju „Latviešu valodai draudzīga vide” Valsts valodas centrs rīko kopā ar Latvijas Tirgotāju asociāciju, Viesnīcu asociāciju, Aptieku biedrību, Frizieru asociāciju, tūrisma nozares asociācijām, Latvijas Interneta asociāciju un biedrību “Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija”.

 

 

 

 

 

 

(c) Latvijas Interneta Asociācija, 2001/2010Atpakaļ | Sākumlapa